Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 17.06.2018 20:14:39 

Rozpis utkání

 

Rozpis utkání - jaro 2018 si můžete stáhnout ZDE.

 

 

Rozpis utkání – jaro 2018

Muži A

Kolo

Datum a čas

Domácí

 Hosté

Hřiště

14. kolo

Úterý 1.5.               16:30

Chlístov

Pyšel

 

15. kolo

Sobota 31. 3.         15:30

Pyšel

 Náměšť - Vícenice "B"

 

16. kolo

Neděle 8. 4.           15:30

Blatnice

Pyšel

 

17. kolo

Neděle 15. 4.         15:30

Pyšel

Horní Újezd

 

18. kolo

Sobota 21. 4.         16:00

Hrotovice

Pyšel

 

19. kolo

Neděle 29. 4.         16:00

Pyšel

Studenec

 

20. kolo

Neděle 6. 5.           16:30

Vladislav 

Pyšel

 

21. kolo

Sobota 12. 5.         16:30

Pyšel

Třebelovice

 

22. kolo

Neděle 20. 5.         16:30

Opatov

Pyšel

 

23. kolo

Neděle 27. 5.         16:30

Pyšel

Přibyslavice

 

24. kolo

Sobota 2. 6.           16:30

Lipník

Pyšel

 

25. kolo

Neděle 10. 6.         16:30

Jemnicko "B"

Pyšel

    Vratěnín

26. kolo

Neděle 17. 6.         16:30

Pyšel

Výčapy

 

 

 

 

Muži B

Kolo

Datum a čas

Domácí

 Hosté

Hřiště

11.kolo

Neděle 1. 4.           15:30

Pyšel

Rouchovany

 

12.kolo

Neděle 8. 4.           15:30

Svatoslav

Pyšel

 

13.kolo

Sobota 14. 4.         15:30

Pyšel

Slavice

 

14. kolo

Neděle 22. 4.         16:00

Hodov

Pyšel

 

15. kolo

Sobota 28. 4.         16:00

Pyšel

Třebenice "B"

 

16. kolo

Neděle 6. 5.           10:15

Ocmanice

Pyšel

 

17. kolo

Neděle 13. 5.         16:30

Pyšel

Trnava

 

18. kolo

Neděle 20. 5.         16:30

Rouchovany

Pyšel

 

19. kolo

Sobota 26. 5.         16:30

Pyšel

Svatoslav

 

20. kolo

Sobota 2. 6.           15:30

Slavice

Pyšel

 

21. kolo

Sobota 9. 6.           16:30

Pyšel

Hodov

 

 

 

Starší přípravka – nadstavba jaro 2018

Kolo

Datum a čas

Domácí

 Hosté

Hřiště

N-1

Neděle 6.5.               10:30

Blatnice

Pyšel

 

N-2

Sobota 12.5.             Volno

Volno

Volno

 

N-3

Pátek 18.5.               16:30

Pyšel

Lipník/Valeč „B“

 

N-4

Pátek  25.5.              16:30

Výčapy

Pyšel

 

N-5

Pátek 1.6.                 16:30

Pyšel

Březník

 

N-6

Neděle 10.6.              9:00

Šebkovice

Pyšel

 

N-7

Neděle 17.6.            14:00

Pyšel

Lipník/Valeč „A“

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist