Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 28.11.2017 08:04:15 

Rozpis utkání

 

Rozpis utkání - podzim 2017 si můžete stáhnout ZDE.

 

 

ROZPIS UTKÁNÍ – podzim 2017

Muži - A

Kolo

Datum a čas

Domácí

Hosté

Hřiště

1. kolo

Neděle  6.8.        16:30

Pyšel 

Chlístov 

 

2. kolo

Sobota  12.8.      16:30

Náměšť - Vícenice "B" 

Pyšel 

Vícenice

3. kolo

Neděle  20.8.      16:30

Pyšel 

Blatnice 

 

4. kolo

Neděle  27.8.      16:30

Horní Újezd 

Pyšel 

 

5. kolo

Neděle  3.9.        16:00

Pyšel 

Hrotovice 

 

6. kolo

Neděle  10.9.      16:00

Studenec 

Pyšel 

 

7. kolo

Neděle  17.9.      15:30

Pyšel 

Vladislav 

 

8. kolo

Sobota  23.9.      15:30

Třebelovice 

Pyšel 

 

9. kolo

Neděle  1.10.      15:00

Pyšel 

Opatov 

 

10. kolo

Neděle  8.10.      15:00

Přibyslavice 

Pyšel 

 

11. kolo

Neděle  15.10.    14:30

Pyšel 

Lipník 

 

12. kolo

Sobota  21.10.    14:30

Pyšel 

Jemnicko "B" 

 

13. kolo

Neděle  29.10.    14:00

Výčapy 

Pyšel 

 

 

 

Muži – B

Kolo

Datum a čas

Domácí

Hosté

Hřiště

1. kolo

Neděle  20.8.       13:30

Pyšel "B" 

Třebenice "B" 

 

2. kolo

Neděle  27.8.       10:15

Ocmanice 

Pyšel "B" 

 

3. kolo

Neděle  3.9.         13:00

Pyšel "B" 

Trnava 

 

4. kolo

Neděle 10.9.        16:00

Rouchovany 

Pyšel "B" 

 

5. kolo

Sobota  16.9.       15:30

Pyšel "B"

Svatoslav 

 

6. kolo

Neděle  24.9.       15:30

Slavice 

Pyšel "B" 

 

7. kolo

Sobota  30.9.       15:00

Pyšel "B" 

Hodov 

 

8. kolo

Neděle  8.10.       15:00

Třebenice "B" 

Pyšel "B" 

 

9. kolo

Sobota  14.10.     14:30

Pyšel "B" 

Ocmanice 

 

10. kolo

Neděle  22.10.     14:30

Trnava 

Pyšel "B" 

 

 

 

Starší přípravka

Kolo

Datum a čas

Domácí

 Hosté

Hřiště

1. kolo

volno

Volno

Volno

 

2. kolo

Pátek  8.9.              16:30

Náměšť - Vícenice 

Pyšel 

 

3. kolo

Pátek  15.9.            16:30

Pyšel 

Rapotice 

 

4. kolo

Pátek  22.9.            17:30

Hrotovice 

Pyšel 

 

9. kolo

Čtvrtek  28.9.          10:00

Pyšel 

Náměšť - Vícenice 

 

5. kolo

Neděle  1.10.          12:30

Pyšel 

Lipník/Valeč "B" 

 

6. kolo

Neděle  8.10.          10:00

Rudíkov/Budišov-Nárameč 

Pyšel 

Rudíkov

7. kolo

Neděle  15.10.        12:00

Pyšel 

Březník 

 

8. kolo

volno

Volno

volno

 

 

TOPlist